Dirk Smorenberg - 3x zeer vroege tekeningen

Dirk Smorenberg  - 3x zeer vroege tekeningen kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Dirk Smorenberg  - 3x zeer vroege tekeningen kopen? Bied vanaf 25!Dirk Smorenberg  - 3x zeer vroege tekeningen kopen? Bied vanaf 25!Dirk Smorenberg  - 3x zeer vroege tekeningen kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Maras
FA. (10)

Lid sinds 2017
98 verkochte items
  • Dirk Smorenberg (1883-1960)
TypeTekening / Aquarel

Dirk Smorenberg

2 x vroege tekeningen op papier van Dirk smorenberg

Zittende en liggende man alsook liggende vrouw

HoutskoolPotlood /  op bruin papier

Afmeting 33 x 25 cm
Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1934

Studietekening van Zeilschepen en staande vrouw

32 x 25 cm

Gesigneerd met initialen en gedateerd 18 ( 1918)

Wordt aangetekend en verzekerd verstuurd NL Euro 15.-  / BE 30,-

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:11-02-2018 om 22:34
Eindtijd:18-02-2018 om 22:34

martijntjd
17 feb. / 16:08
€ 25