Dirk van Gelder, Natuurblad Haagse Etsclub, Ets - Verkocht

Dirk van Gelder, Natuurblad Haagse Etsclub, Ets kopen? Bied vanaf 45!
Dirk van Gelder, Natuurblad Haagse Etsclub, Ets kopen? Bied vanaf 45!Dirk van Gelder, Natuurblad Haagse Etsclub, Ets kopen? Bied vanaf 45!
  • Dirk van Gelder (1907-1990)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere ets van leden van de Haagse Etsclub.

Vijf afzonderlijke natuurvoorstellingen van o.a. Dirk van Gelder, Han van Hagen en Willem Minderman.

Losbladig, beeldmaat 13x18,5, bladmaat 34x45

Getiteld en gedateerd in midden blad: Haagse Etsclub 1984

Alle signaturen van de kunstenaars in potlood en datering m.o.

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:12-05-2014 om 21:23
Eindtijd:19-05-2014 om 21:23
eligius
14 mei / 23:52
€ 45