Dirk van Gelder, Woelige wolkenlucht, Houtsnede

Dirk van Gelder, Woelige wolkenlucht, Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Dirk van Gelder, Woelige wolkenlucht, Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!Dirk van Gelder, Woelige wolkenlucht, Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!Dirk van Gelder, Woelige wolkenlucht, Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Dirk van Gelder (1907-1990)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede door Dirk van Gelder

Voorstelling van een woelige wolkenlucht

Losbladig, beeldmaat 17x13, bladmaat 29x22,5

Gemonogrammeerd r.m. in de druk 'DvG'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 13,00

Starttijd:10-10-2016 om 15:47
Eindtijd:24-10-2016 om 19:47

Biedingen (7):

QKP
21 okt. / 21:41
€ 13
Eleo
21 okt. / 21:41
€ 11
QKP
21 okt. / 21:41
€ 11
Eleo
11 okt. / 11:39
€ 9
Oversloot
11 okt. / 11:39
€ 7
Eleo
11 okt. / 11:39
€ 7
Oversloot
10 okt. / 16:07
€ 1