Dirkje Kuik: Ets van vervallen landhuis - Verkocht

  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(6-6-1)

Zeer mooie ets van Dirkje Kuik, nog gesigneerd met William Kuik, op mooi handgeschept papier.

Titel: Vervallen Landhuis
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: 47cm x 35cm
Afmetingen ets: 27cm x 15,5cm
Gesigneerd: Hangesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 7/20

Conditie: Perfect
De ets is in perfecte staat

Dit werk kan verzonden worden, verzendkosten 15 euro, aangetekend en verzekerd in een koker. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:06-10-2011 om 16:24
Eindtijd:13-10-2011 om 16:24
Rovers
13 okt. / 14:20
€ 70