FA. (7)

Dirkje Kuik - Inkttekening: Viking

Dirkje Kuik - Inkttekening: Viking kopen? Bied vanaf 199!
Dirkje Kuik - Inkttekening: Viking kopen? Bied vanaf 199!Dirkje Kuik - Inkttekening: Viking kopen? Bied vanaf 199!Dirkje Kuik - Inkttekening: Viking kopen? Bied vanaf 199!Dirkje Kuik - Inkttekening: Viking kopen? Bied vanaf 199!Dirkje Kuik - Inkttekening: Viking kopen? Bied vanaf 199!Dirkje Kuik - Inkttekening: Viking kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (358)
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Inkttekening van Dirkje Kuik. Titel: Viking. De tekening staat ook afgebeeld in het boekje: De nachtcactus bloeit. Deze wordt meegeleverd. Op de achterkant, staat ook nog een tekst. Afmetingen blad: H38.5 x b28.5cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b23cm. Het werk is links bovenaan, met pen, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

In goede staat. Wat gele randen, van een vorige inlijsting.

Dirkje Kuik (1929-2008)

Alle items van deze kunstenaar(26)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
28.5 cm
38.5 cm
Starttijd:30-01-2022 om 20:23
Eindtijd:06-02-2022 om 19:55
Openingsbod€ 199
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd