Type | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pen (Inkt) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38.5 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Inkttekening van Dirkje Kuik. Titel: Viking. De tekening staat ook afgebeeld in het boekje: De nachtcactus bloeit. Deze wordt meegeleverd. Op de achterkant, staat ook nog een tekst. Afmetingen blad: H38.5 x b28.5cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b23cm. Het werk is links bovenaan, met pen, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat. Wat gele randen, van een vorige inlijsting. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 30-1-2022 om 20:23 |
Eindtijd | 6-2-2022 om 19:55 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |