Dirkje Kuik - Litho op groen papier: Knotwilg - 1967 - Verkocht

Dirkje Kuik - Litho op groen papier: Knotwilg - 1967 kopen? Bied vanaf 45!
Dirkje Kuik - Litho op groen papier: Knotwilg - 1967 kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Litho op groen papier: Knotwilg - 1967 kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Litho op groen papier: Knotwilg - 1967 kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Litho op groen papier: Knotwilg - 1967 kopen? Bied vanaf 45!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d'artiste(proef van de kunstenaar)

Litho op groen papier van Dirkje Kuik. Het werk zit dubbel gevouwen. Jaar: 1967. Titel: Knotwilg. Nummer: Epreuve d'artiste(proef van de kunstenaar). Afmetingen blad: H50 x b35.5 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b35.5 cm. Het werk is rechtsonder,  met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: Het werk is in goede staat. De kleur komt op de foto niet goed over, maar het papier is echt groen.

Het werk is in goede staat

Dirkje Kuik (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (16)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (307)
35.5 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:27-12-2018 om 17:25
Eindtijd:03-01-2019 om 22:08
istenor
03 jan. / 16:49
€ 45