Dirkje Kuik - litho, vidocq

Dirkje Kuik - litho, vidocq kopen? Bied vanaf 60!
Dirkje Kuik - litho, vidocq kopen? Bied vanaf 60!Dirkje Kuik - litho, vidocq kopen? Bied vanaf 60!Dirkje Kuik - litho, vidocq kopen? Bied vanaf 60!Dirkje Kuik - litho, vidocq kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/75
Litho door Kuik van Vidocq

goed

Starttijd:13-12-2018 om 10:46
Eindtijd:18-12-2018 om 22:11
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingWereldwijd