Dirkje Kuik, litho - Verkocht

Dirkje Kuik, litho kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 65,00

Dirkje Kuik, litho kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik, litho kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik, litho kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik, litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Dirkje Kuik, litho. Formaat papier 42 bij 62 cm. Het is nr 30 van 75. Gesigneerd

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:30-11-2017 om 01:08
Eindtijd:04-12-2017 om 01:08
Biedingen (5)
istenor
03 dec. / 21:45
€ 65
Tzum
02 dec. / 23:14
€ 60
Ylvanschaik
02 dec. / 23:14
€ 55
Tzum
02 dec. / 23:13
€ 55
Ylvanschaik
01 dec. / 14:46
€ 50