Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 34.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 12/140 |
Gesigneerde ets, gedrukt in een oplage van 140 stuks. Het werk is gesigneerd in potlood en met oplage van 12/140. Afmeting papier: 50 x 34.5 cm (hxb) Het werk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Starttijd | 8-11-2023 om 20:30 |
Eindtijd | 19-11-2023 om 20:10 |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |