FA. (3)

Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s

Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/200
Dirkje Kuik (1929 – 2008), complete set Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s. Gedrukt in een oplage van 200 stuks. Beide werken gesigneerd en genummerd 15/200. Papiermaat 23 x 32cm. Alles in goede conditie

Alles in goede conditie

Dirkje Kuik (1929-2008)

Alle items van deze kunstenaar(26)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

134 verkochte items
23 cm
32 cm
Starttijd:20-02-2022 om 21:09
Eindtijd:05-03-2022 om 19:04
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland