Een karakteristieke tekening/aquarel van (toen nog) William Diederich Kuik. De tekening is ingelijst in een antieke lijst en gesigneerd met een monogram dat gedeeltelijk achter het passe-partout valt. Het kunstwerk is afkomstig uit de collectie van Johan Polak en Rick van Dam.
Toegevoegd is een ingelijste ets van Dirkje Kuik uit dezelfde collectie, deze is in goede conditie maar er is wat aanslag aan de binnenzijde van het glas.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 6,95