FA. (3)

Dirkje Kuik - Twee dames

Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Twee dames kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  AffordableArtAuctions
FA. (5)

46 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Leuke ets van twee vrouwen van de zijkant geportretteerd  door de kunstenaar William D, Dirkje, Kuik.

De ets is in goede conditie.

Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd.

Goed bewaard. Kleine oneffenheid in papier op achterzijde.

Dirkje Kuik (1929-2008)

Alle items van deze kunstenaar(26)
FA. (5)

46 verkochte items
21 cm
30 cm
Starttijd:09-04-2022 om 17:46
Eindtijd:15-04-2022 om 20:40
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa