Litho door William D (Dirkje) Kuik Voorstelling van het zoutpaleis in Alkmaar Litho onder passepartout, beeldmaat 25x35, p.p.maat 48x57 Gesigneerd en gedateerd in pen rechtsonder: 'William D Kuik 78' Getiteld en annotatie in pen linksonder: 'Zoutpaleis Alkmaar litho 1e staat (proef' Bijzonderheid: op de achterzijde is nog een andere lithoproef afgedrukt (zie afbeelding)
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00