Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel : Doggersbank
Jaartal : 1978
Afmetingen beeld : 21.6 x 38.7 cm
Gesigneerd : handgesigneerd met potlood en eigen druk
Oplage : 137/150
Materiaal : ets met aquatint op dik etspapier in passepartout met achtervel
Conditie : uitstekend
De prent wordt volledig gegarandeerd.
Verzending is mogelijk. Verzendkosten 8.50 euro.
Starttijd | 19-5-2015 om 13:35 |
Eindtijd | 31-5-2015 om 13:40 |