Dogon - Houten Dieren Masker

Dogon - Houten Dieren Masker kopen? Bied vanaf 1!

Dogon - Houten Dieren Masker

Etnografica

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Dogon - Houten Dieren Masker kopen? Bied vanaf 1!Dogon - Houten Dieren Masker kopen? Bied vanaf 1!Dogon - Houten Dieren Masker kopen? Bied vanaf 1!Dogon - Houten Dieren Masker kopen? Bied vanaf 1!Dogon - Houten Dieren Masker kopen? Bied vanaf 1!Dogon - Houten Dieren Masker kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Dogon
TypeEtnografica
TechniekHout
StijlAfrikaans
OnderwerpMasker
Afmetingen40 cm x 17 cm x 16.5 cm (h x b x d)
Gewicht1413 gram
GesigneerdOngesigneerd

Een masker van de stam Dogon uit Afrika. Het dieren masker is van zwaar hardhout met matte patina. Het masker heeft lange oren (Zie foto's voor meer detail.)

Herkomst: De stam Dogon, Mali, Afrika

Galeriewaarde: €650

Heinrich (Henry) Goertz (1936 Rorschach - 2012 Lissabon) was een Zwitserse avonturier, jager, schrijver en verzamelaar van Afrikaanse kunst. Zijn verzameling is zeer authentiek daar hij deze gedurende zijn tijd in Afrika zelf verzameld heeft. Vaak was dit ruilhandel. Hij leefde en werkte tussen verschillende Afrikaanse volkeren. Hij vertrok als jonge jongen van amper 19 jaar naar Afrika en bleef daar tot 1991. Hij vertelt over zijn tijd in Afrika in verschillende boeken, onder andere in `Olifanten Leeuwen en Groene Mamba's uit 1975.

Het masker mist een oor en heeft lichte gebruikssporen vanwege de jaren van ouderdom.

Dogon

Alle items van deze stam(5) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
17
40
16.5

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:16-07-2020 om 14:57
Eindtijd:26-07-2020 om 22:21

Biedingen (12):

BrainTrust
26 jul. / 22:15
€ 40
vick0295
26 jul. / 22:15
€ 36
vick0295
26 jul. / 20:24
€ 35
wasti
26 jul. / 20:24
€ 30
vick0295
24 jul. / 16:43
€ 25
bora
24 jul. / 14:42
€ 20
Wimke_b
24 jul. / 14:41
€ 15
bora
24 jul. / 14:41
€ 15
Wimke_b
19 jul. / 10:56
€ 10
PeterElderman
19 jul. / 10:56
€ 5
PeterElderman
16 jul. / 22:27
€ 3
nelleke1958
16 jul. / 16:44
€ 1