FA. (1)

Dolf Henkes - Mannenmasker/-portret

Dolf Henkes - Mannenmasker/-portret kopen? Bied vanaf 145!
Dolf Henkes - Mannenmasker/-portret kopen? Bied vanaf 145!Dolf Henkes - Mannenmasker/-portret kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  Paulen
FA. (2)

Lid sinds 2019
11 verkochte items
  • Dolf Henkes
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1956
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 21 cm (h x b)
Lijst46 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mannengezicht met baard (jezus). Met potlood, inkt en houtskool uitgevoetd. 1956. Links onder gesigneerd met de   initialen DH.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld. Oude lijst

Dolf Henkes

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Paulen
FA. (2)

Lid sinds 2019
11 verkochte items
33 cm
46 cm
21 cm
26 cm
Starttijd:02-04-2019 om 21:35
Eindtijd:14-04-2019 om 22:31
Openingsbod€ 145
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie