Dominique Chan - Vissen

Dominique Chan - Vissen kopen? Bied vanaf 150!

Dominique Chan - Vissen

Verkoopprijs: € 150,00

Dominique Chan - Vissen kopen? Bied vanaf 150!Dominique Chan - Vissen kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  PJanse72
FA. (1)

1 verkochte items
  • Dominique Chan (1950)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen110 cm x 110 cm (h x b)
Lijst115 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kleurrijk werk van Chan in perfecte conditie.

Dominique Chan (1950)

Alle items van deze kunstenaar(16) Geplaatst door  PJanse72
FA. (1)

1 verkochte items
115 cm
115 cm
110 cm
110 cm

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:03-02-2019 om 00:23
Eindtijd:10-06-2019 om 10:28

ZuiverKunst
10 jun. / 07:56
€ 150