Ab Steenvoorden - Doosje - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | H.C. |
Kleurrijk werk van de Nederlandse kunstenaar Dominique Chan. Gesigneerd. In zeer goede staat.
U kunt de zeefdruk vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetekende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 17-10-2023 om 12:00 |
Eindtijd | 25-3-2024 om 7:41 |