Dominique Chan - ZONDER TITEL

Dominique Chan - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 25!
Dominique Chan - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 25!Dominique Chan - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 25!Dominique Chan - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 25!Dominique Chan - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 25!Dominique Chan - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 25!
  • Dominique Chan (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een in ruime oplage  in   1992 afgedrukte prent met als centraal thema een zittende

vrouw in een dynamische omgeving. Beeldformaat 18 x 13 cm,  opgenomen op een blad van 46 bij 46 cm. Zeer goede conditie. Voluit gesigneerd met potlood  en gedateerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Dominique Chan (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  loverendale
111 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
11 cm
18 cm
Openingsbod € 25
ObjectlocatieRoermond,  Nederland
Starttijd13-4-2024 om 10:47
Eindtijd27-4-2024 om 10:30