Dominique Martin - La Comedie a l’Italienne, ets - Verkocht

Dominique Martin - La Comedie a l’Italienne, ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Dominique Martin - La Comedie a l’Italienne, ets kopen? Bied vanaf 50!Dominique Martin - La Comedie a l’Italienne, ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Dominique-Pierrette Martin (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie ets van Dominique Martin uit 1978, inclusief passe-partout. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd (9 uit een oplage van slechts 15).  In uitstekende conditie, afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen: 70cm x 90cm (incl. passe-partout), 40cm x 50cm (beeld ets)

Bij eventuele aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O in verband met de grootte en de kwetsbaarheid van het werk.  Brengen rond Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.

Dominique-Pierrette Martin (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:24-06-2014 om 11:27
Eindtijd:29-06-2014 om 11:27
carl
29 jun. / 09:32
€ 50