Don Ken - Goofy

Don Ken - Goofy kopen? Bied vanaf 1500!
Don Ken - Goofy kopen? Bied vanaf 1500!Don Ken - Goofy kopen? Bied vanaf 1500!Don Ken - Goofy kopen? Bied vanaf 1500!Don Ken - Goofy kopen? Bied vanaf 1500!Don Ken - Goofy kopen? Bied vanaf 1500!
  • Don Ken (1956)
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 86 cm (h x b)
Lijst106 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel uniek uitzonderlijk stuk. Perfecte staat.

Don Ken (1956)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Lobke

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
86 cm
106 cm
86 cm
67 cm
Starttijd:18-01-2023 om 21:53
Eindtijd:24-01-2023 om 22:48
Openingsbod € 1500
ObjectlocatieRoosdaal,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie