Don Ken - Mickey and minnie mouse

Don Ken - Mickey and minnie mouse kopen? Bied vanaf 1500!
Don Ken - Mickey and minnie mouse kopen? Bied vanaf 1500!Don Ken - Mickey and minnie mouse kopen? Bied vanaf 1500!
  • Don Ken (1956)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen88 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk, origineel

Don Ken (1956)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Lobke

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
118 cm
88 cm
Starttijd:18-01-2023 om 20:23
Eindtijd:24-01-2023 om 22:49
Openingsbod € 1500
ObjectlocatieRoosdaal,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie