Donna Corbani - Daydream | Ingelijst - Verkocht

Donna Corbani - Daydream | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Donna Corbani - Daydream | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Donna Corbani - Daydream | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Donna Corbani (1973)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 40 cm (h x b)
Lijst54 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage62/130

Nette lijst passend bij kunstwerk inclusief passe-partout. Hand genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.

Donna Corbani (1973)

AmerikaansAmerikaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27 )

Lid sinds 2019
702 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
54 cm
54 cm
40 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-06-2020 om 09:03
Eindtijd:12-07-2020 om 20:27
Adne
12 jul. / 20:21
€ 45