Doris Becke zeefdruk Suzanna

Doris Becke zeefdruk Suzanna kopen? Bied vanaf 45!
Doris Becke zeefdruk Suzanna kopen? Bied vanaf 45!Doris Becke zeefdruk Suzanna kopen? Bied vanaf 45!Doris Becke zeefdruk Suzanna kopen? Bied vanaf 45!Doris Becke zeefdruk Suzanna kopen? Bied vanaf 45!
  • Doris Charlotte Becke (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerd, uit 1969. Deze zeefdruk is in beperkte oplage vervaardigd.

Verworven plm. 1970 bij expositie in de Brikke Oave te Brunssum.

Ingelijst in aluminium lijst, zonder passe-partout.

Afmetingen lijst:70,5 x 100,5

afbeelding 62 x 91

Tegen km vergoeding te bezorgen, of af te halen in Velp (Gld)

Doris Charlotte Becke (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  YvonneSchoffelen

4 verkochte items
Starttijd:23-01-2016 om 23:23
Eindtijd:06-02-2016 om 23:23
Openingsbod € 45
ObjectlocatieNederland