FA. (7)

Doris Groeneveld - New Zeeland

Doris Groeneveld - New Zeeland kopen? Bied vanaf 85!
Doris Groeneveld - New Zeeland kopen? Bied vanaf 85!Doris Groeneveld - New Zeeland kopen? Bied vanaf 85!Doris Groeneveld - New Zeeland kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Doris Groeneveld (1938-2016)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Doris Groeneveld. In zeer goede staat.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Doris Groeneveld (1938-2016)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
53 cm
41 cm
Starttijd:07-01-2022 om 15:28
Eindtijd:21-01-2022 om 21:03
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland