Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Doris Groeneveld uit 1988. Titel: Kompositie. Herkomst: uit de map van "Grafisch genootschap drukkerstroost". Nummer: 32/40. Rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H32.5 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H16.5 x b15. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 26-1-2018 om 18:14 |
Eindtijd | 1-2-2018 om 13:40 |