Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Abstracte zeefdrukvan Doris Groeneveld. Jaar: 1987. Nummer: 19/40. Afmetingen blad: H55 x b45 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b40 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 23-2-2018 om 15:11 |
Eindtijd | 2-3-2018 om 21:11 |