Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie zeefdruk van Doris Groeneveld uit 1978. Nummer: 33/40. Titel: kuilgrassilo (Westfriese zeedijk). Afmetingen blad: H70 x b80 cm. Afmetingen beeld: H60 x b70 cm .Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. De verzendkosten zijn wat hoger omdat het werk plat of in een grote koker moet worden verzonden i.v.m. de dikte van het papier.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 11-1-2018 om 17:19 |
Eindtijd | 18-1-2018 om 21:19 |