Arthur Stam - kleuren ets / aquatint - Boontjes E.A. II/V - ingelijst - 22264
Eric Toebosch - Als een hond omvalt
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 75 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 42/50 |
Autodidact Doris Groeneveld (1938-2016) heeft zich altijd laten inspireren door zijn reizen en de indrukken die hij opdeed.
Zo kenmerkte zijn werk zich eind jaren 80 door harde felle kleuren na een reis naar Spitsbergen.
Daarna gebruikte hij meer pasteltinten door een reis naar Sardinië en Cyprus.
Maar altijd is het werk van Groeneveld expressief, krachtig en spannend.
Ook liet Groeneveld zich door verschillende -ismen inspireren, zoals het kubisme, impressionisme en het gestileerd expressionisme maar uiteindelijk past hij nergens echt bij, behalve misschien het ‘Dorisme’.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 22-8-2019 om 22:03 |
Eindtijd | 30-8-2019 om 21:28 |