Doris Groeneveld - Doris Groeneveld – Zeefdruk - Westfriese Zeedijk III - 1977 – Gesigneerd –Oplage 20 - Ingelijst - 50 x 50 cm - Verkocht

Doris Groeneveld –  Zeefdruk - Westfriese Zeedijk III - 1977 – Gesigneerd –Oplage 20 - Ingelijst  - 50 x 50 cm kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Doris Groeneveld –  Zeefdruk - Westfriese Zeedijk III - 1977 – Gesigneerd –Oplage 20 - Ingelijst  - 50 x 50 cm kopen? Bied vanaf 45!Doris Groeneveld –  Zeefdruk - Westfriese Zeedijk III - 1977 – Gesigneerd –Oplage 20 - Ingelijst  - 50 x 50 cm kopen? Bied vanaf 45!
  • Doris Groeneveld (1938-2016)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeefdruk van Doris Groeneveld uit zijn impressionistische figuratieve (“West-Friese”) periode.

Doris Groeneveld (man, geboren in Krimpen aan de IJssel, 1938) is afkomstig uit de wereld van de scheepsbouw en de grote vaart, maar ontwikkelde zichzelf in de jaren zeventig tot kunstenaar. Hij vestigde zich in Bergen en zocht artistiek aansluiting bij de Bergense School. In zijn ‘West-Friese periode’ was hij jarenlang rusteloos op zoek naar de oerelementen in het landschap: Ruimte, licht, land en water en de grens daartussen. Doris Groeneveld heeft de hele wereld over gereisd en hij werkt, met Bergen en omgeving als houvast, zijn reisindrukken uit in het atelier.

Citaat van de kunstenaar: 'Een schilderij is een reis maken langs beelden en emoties die ik in mijn hoofd heb. Ik begin meestal zonder vooropgezet plan te werken. Ik zie wel waar ik terechtkom en vertrouw er op dat ik tijdens het schilderen vanzelf beelden en emoties tegenkom. Ik schilder door aan een schilderij totdat ik genoeg gereisd heb en van mening ben dat ik aan een nieuwe reis moet beginnen”.

Doris Groeneveld houdt er niet van om bij een bepaalde stijl ingedeeld te worden. Hij noemt zijn stijl van werken: “Dorisme”.

Titel: “Westfriese Zeedijk III”.

Kunstenaar: Doris Groeneveld.

Techniek: Zeefdruk.

Jaartal: 1977.

Afmetingen: Lijst50 x 50 cm.

                         Afbeelding, 40 x 40 cm.

Ingelijst: Ja, in een aluminiumlijst met glasplaat.

Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd met potlood.

Oplage: 20. Dit is nummer 10.

Conditie: In zeer goede staat. Klaar om op te hangen.

Zie ook de foto’s.

De zeefdruk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

De zeefdruk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Starttijd9-12-2013 om 20:46
Eindtijd21-12-2013 om 20:46