Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra - Verkocht

Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!
Prenten & Uitgaves

Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Ets uit 1947 en kleurenlitho MAX ERNST & extra kopen? Bied vanaf 295!
  • Dorothea Tanning (1910-2012)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1947
TechniekEts/Aquatint
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 x 20 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Deze ets komt uit het boek 'Surrealisme en 1947', uitgave Maeght. Oplage 950. Het boek zelf kost in de kunsthandel ca. 5000 Euro. Bladmaat ca 23x20 cm. Initialen r.o.

Tanning was getrouwd met Max Ernst. Zij is een leidend figuur in het vrouwelijk surrealisme.

Van Max Ernst een kleurenlitho (32x20 cm) in het hardcover boek uit 1976.

Daarbij het kostbare hardcover boek uit 1998, Braziller, New York. Met schilderijen bij gedichten. In engelse taal.

met plakresten aan de rand en wat minuscule foxingplekjes.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Dorothea Tanning (1910-2012)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Miles
931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (173)
20 cm
23 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd29-12-2022 om 19:39
Eindtijd9-1-2023 om 20:25