Dorpsgezicht 'Engels?' van onbekende kunstenaar

Dorpsgezicht 'Engels?' van onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Dorpsgezicht 'Engels?' van onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 5!Dorpsgezicht 'Engels?' van onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 5!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  art_special

55 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Klein olieverf op doek, in prima conditie.
Aan onderzijde, onduidelijk gesigneerd.
(Niet op frame of ingelijst) Afm. 13 x 18 cm (h x b)

Ongespecificeerd

Geplaatst door  art_special

55 verkochte items

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:26-04-2013 om 15:20
Eindtijd:05-05-2013 om 15:20

mpc
28 apr. / 07:23
€ 5