Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Een prachtig stadsgezicht van de kunstenaar Dorus Arts. Gesigneerd links onder. Afmetingen doek: 60 cm. x 50 cm. Met lijst: 67 cm x 57 cm. Het schilderij is bedoekt. Conditie: goed. Het schilderij wordt aangetekend verzonden. Afhalen is ook een mogelijkheid. Info: RKD.nl/arts.
Starttijd | 1-11-2016 om 22:31 |
Eindtijd | 15-11-2016 om 22:31 |