Drie prachtige etsen van Karin Campfens, illustraties van een gezegde

Drie prachtige etsen van Karin Campfens, illustraties van een gezegde kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Drie prachtige etsen van Karin Campfens, illustraties van een gezegde kopen? Bied vanaf 25!Drie prachtige etsen van Karin Campfens, illustraties van een gezegde kopen? Bied vanaf 25!Drie prachtige etsen van Karin Campfens, illustraties van een gezegde kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Karin Campfens (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Drie fraaie etsen die een gezegde illustreren: 'met een Griet in huis..., heb je geen hond nodig'; 'ik haan, kraai koning in deze woning ..., als ik hen er niet ben'; 'wie in een glazen huis woont.., moet niet met stenen gooien'. Prachtige kleurrijke etsen, met de hand gesigneerd. Schaarse werken met de papierafmeting: 27 x 22 cm. De etsen worden aangetekend verzonden (€ 8,70). Ophalen in Haarlem is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:22-06-2015 om 18:31
Eindtijd:06-07-2015 om 18:31

evriez0
23 jun. / 00:15
€ 25