Dries van den Broeck - Man met een oog op het kind

Dries van den Broeck - Man met een oog op het kind kopen? Bied vanaf 50!
Dries van den Broeck - Man met een oog op het kind kopen? Bied vanaf 50!Dries van den Broeck - Man met een oog op het kind kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  liefheye

Lid sinds 2021
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Dries van den Broeck (1923-1995)
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 46 cm (h x b)
Lijst85 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/9
De exacte titel van het werk is ons onbekend, maar is afgeleid van wat het werk verbeeldt. Namelijk het aangezicht van een misschien eerder wat droefgeestige man met in z'n oog de figuur van een zichtbaar gelukkig kind.
Het werk is een (niet-ingekleurde) litho, zwart-wit. Waarschijnlijk werd het vervaardigd toen de kunstenaar 'in residentie' verbleef bij het Masereelfonds, gezien de stempel van F. Masereel Kunstcentrum rechts onder.
De oplage is beperkt, nl. 9 stuks. Dit is de derde druk: 3/9.
Het werk is mooi ingelijst, en werd zorgvuldig geconserveerd.

Dries van den Broeck (1923-1995)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  liefheye

Lid sinds 2021
verkochte items
56 cm
85 cm
46 cm
65 cm
Starttijd:23-11-2021 om 17:01
Eindtijd:30-11-2021 om 22:45
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieLeuven, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie