Dries Vandeweghe, Aquarel, St. Martens Latem - Verkocht

Dries Vandeweghe, Aquarel, St. Martens Latem kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Dries Vandeweghe, Aquarel, St. Martens Latem kopen? Bied vanaf 30!Dries Vandeweghe, Aquarel, St. Martens Latem kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  ISJ
FA. (2)

105 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Dries van de Weghe (1915)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel op papier in lijst met glas.

Handgesigneerd r.o.

Datum: 1974

Afmetingen: 77,5 x 61,5 cm (inclusief lijst) en 60 x 44 cm (exclusief lijst).

Ophalen of verzenden.

De verzendkosten zijn € 10,00

Dries van de Weghe (1915)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ISJ
FA. (2)

105 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:17-04-2014 om 17:47
Eindtijd:27-04-2014 om 17:47
Kunstkijker
20 apr. / 23:25
€ 30