DUITSE UIEN ZAK door JO MANDERS HELMOND - Verkocht

DUITSE UIEN ZAK door JO MANDERS HELMOND kopen? Bied vanaf 19!
DUITSE UIEN ZAK door JO MANDERS HELMOND kopen? Bied vanaf 19!DUITSE UIEN ZAK door JO MANDERS HELMOND kopen? Bied vanaf 19!DUITSE UIEN ZAK door JO MANDERS HELMOND kopen? Bied vanaf 19!DUITSE UIEN ZAK door JO MANDERS HELMOND kopen? Bied vanaf 19!
  • Jo Manders (1936-1995)
TypeTekening / Aquarel

JO MANDERS

ZAK MET UIEN

TEKENING IN DE MAAT 43 x 49 CM

gesigneerd rechts onder J Manders en dd 1974

IN DE LIJST VAN DE KUNSTENAAR IN DE MAAT 40 X 55 CM MET GLAS

TEKENING IS REDELIJK GOEDE STAAT / LIJST IS OUD

Kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:29-06-2015 om 20:13
Eindtijd:07-07-2015 om 21:13
Biedingen (2)
michilios
06 jul. / 22:30
€ 21
15098
30 jun. / 13:18
€ 19