Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice

Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice kopen? Bied vanaf 200!
Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice kopen? Bied vanaf 200!Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice kopen? Bied vanaf 200!Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice kopen? Bied vanaf 200!Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice kopen? Bied vanaf 200!Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice kopen? Bied vanaf 200!Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice kopen? Bied vanaf 200!Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice kopen? Bied vanaf 200!Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice kopen? Bied vanaf 200!Durga Kainthola - The awakening of the child's mind, Giorgio de Chirice kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (27)

Lid sinds 2021
694 verkochte items
Alle items van deze verkoper (121)
  • Durga Kainthola (1962)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Lijst41 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Populaire Contemperary Art en historische beelden geven, door elkaar vloeiend met haar eigen fantasie, Durga Kainthola een bron van eeuwig durende inspiratie. In veel van haar schilderijen combineert Kainthola beelden van Picasso, Matisse, Modigliani, Frida Kahlo e.a. met Indiase Mughal en verhalende wapenbeelden van Rajput. Met deze werken probeert Kainthola ons een nieuwe kijk op de Westerse iconen te verschaffen. Door het naast elkaar plaatsen van eeuwenoude en herkenbare wereldse elementen, wordt het verband niet langer meer begrensd, noch alledaags gemaakt. In een serie van vijftig kleine werken op papier, verschijnt Andy Warhol in ieder werk. Kainthola maakt in deze werken gebruik van mixed media.Vanuit haar oosters perspectief en haar grondige kennis van de Westerse kunst wordt de beschouwer gedwongen de veelvuldige bedoelingen waar te nemen en op zich in te laten werken. Binnen de oneindige rijkdom aan verschillende karakters, kleuren, flora en fauna, goden en sterren, letterlijke en symbolische beelden, verandert ieder paradigma van waaruit de beschouwer door het werk wordt aangekeken.

REF:MVK211258
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden met koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.
Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.

Het werk is over het algemeen in een goede staat

Durga Kainthola (1962)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ArtDumay
FA. (27)

Lid sinds 2021
694 verkochte items
46 cm
41 cm
15 cm
10 cm
Starttijd:24-05-2022 om 10:40
Eindtijd:29-05-2022 om 20:25
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier