Dutch Design tafellamp - Verkocht

Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!Dutch Design tafellamp kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (11)

139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Curiosa
TypeCuriosa
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen23 cm x 20 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Prachtig voorbeeld van het vooruitstrevende minimalistische Dutch Design van de jaren zestig. Hoogstwaarschijnlijk een ontwerp van Jan Hoogervorst, verantwoordelijk voor de jaarlijkse collectie van Anvia in de jaren 50 en 60.

De lamp verkeerd in zeer goede gebruikte en in originele staat. Het snoer en de schakelaar zijn wat “vergeeld” (zie foto’s) de stekker is nieuw.

Minimale gebruikssporen

Curiosa

Alle items van deze designer
FA. (11)

139 verkochte items
20
23
8
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-10-2020 om 15:57
Eindtijd:18-10-2020 om 19:01
pieterwaals
18 okt. / 15:54
€ 50