Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15/150 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
hoekje linksonder met vouw | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 24-3-2023 om 12:57 |
Eindtijd | 2-4-2023 om 21:44 |