Ed Dukkers - Litho: Marianne - 1969 - Verkocht

Ed Dukkers - Litho: Marianne - 1969 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Ed Dukkers - Litho: Marianne - 1969 kopen? Bied vanaf 40!Ed Dukkers - Litho: Marianne - 1969 kopen? Bied vanaf 40!Ed Dukkers - Litho: Marianne - 1969 kopen? Bied vanaf 40!Ed Dukkers - Litho: Marianne - 1969 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Ed Dukkers (1923-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Ed Dukkers uit 1969. Titel: Marianne.  Afmetingen blad: H67 x b52. Afmetingen voorstelling: H43 x b33 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten wat kleine kreukjes in de witte rand.

Het werk is in goede staat. Er zitten wat kleine kreukjes in de witte rand.

Ed Dukkers (1923-1996)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
52 cm
67 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:01-09-2018 om 23:35
Eindtijd:09-09-2018 om 19:20
Orlando
07 sep. / 23:57
€ 40