Ed Valk - Naakt - Zeefdruk

Ed Valk - Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!

Ed Valk - Naakt - Zeefdruk

Verkoopprijs: € 60,00

Ed Valk - Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Ed Valk - Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Ed Valk - Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Ed Valk - Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
  • Ed Valk (1926-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi karakteristiek werk van Ed Valk uit 1981  Zeefdruk op Economos-Etching papier. Afmetingen blad H50 x b67. Afmetingen voorstelling H40 x b57. Het werk is in het midden gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. De achtergrondkleur komt op de foto niet zo goed over, maar is meer geel.

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:08-12-2017 om 19:54
Eindtijd:14-12-2017 om 20:54

walenbergh
14 dec. / 19:53
€ 60