Ed van der Kooy - Man met bril - Verkocht

Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!Ed van der Kooy - Man met bril kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  MoniquevZeijl

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Ed van der Kooy (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstGlasschade
Afmetingen44.5 cm x 43 cm (h x b)
Glasschade61.4 cm x 61.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een kleuren ets waarbij de verschillende kleuren (rood, geel, blauw en zwart) apart van elkaar, laag voor laag zijn geëtst.
Mooi gemaakte 4 kleuren ets, op geschept papier. Deze 4 kleuren techniek wordt niet heel vaak toegepast. Meestal zijn etsen in 1 kleur vervaardigd. De lijst is van aluminium met glas. Het glas van de lijst heeft schade. De ets kan eventueel zonder lijst worden verkocht. Het werk is bij de kunstenaar gekocht.

De lijst heeft een barst van ongeveer 10 cm links in de hoek (zie foto). Het kunstwerk is verder onbeschadigd en nog prachtig van kleur.

Ed van der Kooy (1956)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  MoniquevZeijl

Lid sinds 2020
4 verkochte items
61.4 cm
61.4 cm
43 cm
44.5 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-07-2020 om 16:34
Eindtijd:09-07-2020 om 21:56
GertDirksen
09 jul. / 11:26
€ 5