Eddy Gheress - liggend naakt

Eddy Gheress - liggend naakt kopen? Bied vanaf 65!

Eddy Gheress - liggend naakt

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Eddy Gheress - liggend naakt kopen? Bied vanaf 65!Eddy Gheress - liggend naakt kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  JohannavanDijk

Lid sinds 2018
8 verkochte items
  • Eddy Gheress (1944)
Jaartal1978
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/25

Liggend naakt van Gheress opgeplakt op karton.
Bij ophalen krijgt u het passe partout erbij.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.

Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-01-2020 om 11:35
Eindtijd:27-07-2020 om 09:38

sss3
26 jul. / 09:30
€ 55