Eddy Quite - 1976 - gouache, aquarel en zilververf - BKR Vlissingen - Verkocht

Eddy Quite - 1976 - gouache, aquarel en zilververf - BKR Vlissingen kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Eddy Quite (1947)
Jaartal1976
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst50.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Aluminium lijst met glasplaat

Herkomst: BKR Vlissingen (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363195)

ConditieRedelijk

De lijst is gefabriceerd zonder zijkanten. Het blad heeft enige kleine vochtvlekken aan de rechterzijde

Eddy Quite (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
65 cm
50.5 cm
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:15-04-2019 om 13:07
Eindtijd:28-04-2019 om 22:48
georgementjox
28 apr. / 21:50
€ 20