Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending! - Verkocht

Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Edgar Fernhout (1912-1974)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1947
TechniekVaria
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtige litho van Edgar Fernhout uit de serie Schildersprenten (1947).  In de steen gesigneerd rechtsonder.   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 35cm x 27cm (beeld)

Edgar Fernhout (1912-1974)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
63 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-06-2022 om 20:56
Eindtijd:17-06-2022 om 19:41
GDBBrouwer
15 jun. / 17:30
€ 50