Edgar Stoebel - Abstractie

Edgar Stoebel - Abstractie kopen? Bied vanaf 350!
Edgar Stoebel - Abstractie kopen? Bied vanaf 350!Edgar Stoebel - Abstractie kopen? Bied vanaf 350!Edgar Stoebel - Abstractie kopen? Bied vanaf 350!Edgar Stoebel - Abstractie kopen? Bied vanaf 350!
  • Edgar Stoebel (1909-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst64 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een bijzonder abstract schilderij van een bijzondere kunstenaar. Geboren in 1909 in Algerije, musicus, illustrator en schilder. Kwam in 1931 naar Parijs, hij vocht in het Amerikaanse leger tegen de Nazi's. Vanaf 1945 concentreerde hij volledig op de abstracte schilderkunst. Hij overleed in Parijs in 2001.

geen aanmerkingen

Edgar Stoebel (1909-2001)

AlgerijnsAlgerijnsFransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
78 cm
64 cm
65 cm
50 cm
Starttijd:26-03-2022 om 11:18
Eindtijd:04-04-2022 om 22:15
Openingsbod € 350
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland