Edlef Romeny - abstract - Verkocht

Edlef Romeny - abstract kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Edlef Romeny - abstract kopen? Bied vanaf 70!Edlef Romeny - abstract kopen? Bied vanaf 70!Edlef Romeny - abstract kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  oosterbeek

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Edlef Romeny (1926-2017)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
Lijst59 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
expressionistisch

wandsierraad

Edlef Romeny (1926-2017)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  oosterbeek

Lid sinds 2020
1 verkochte items
59 cm
59 cm
55 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-08-2020 om 15:42
Eindtijd:27-08-2020 om 15:15
2127
26 aug. / 03:12
€ 65