Edmond Ademee Heuze - Liggend naakt

Edmond Ademee Heuze - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 450!
Edmond Ademee Heuze - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 450!Edmond Ademee Heuze - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 450!Edmond Ademee Heuze - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 450!Edmond Ademee Heuze - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 450!
  • Edmond Ademee Heuze (1884-1967)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
DragerKarton
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 45 cm (h x b)
Lijst64 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Edmond Heuze 1884-1967. Nu vrij onbekend kunstenaar maar in te twintiger jaren van de vorige eeuw een bekend schilder. Woonde en werkte in de wijk Montmartre  waar hij zijn muze Suzanne Valadon ontmoette. Schilderde en tekende veel het circusleven. Die werken leveren op veilingen in Frankrijk nog steeds hoge bedragen op. Dit werk is gevat in een mooie, uit eikenhout gemaakte  Amsterdamse School lijst. Voorzien van uv werend museumglas.

Geen aanmerkingen

Edmond Ademee Heuze (1884-1967)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
81 cm
64 cm
45 cm
30 cm
Starttijd:26-03-2022 om 11:29
Eindtijd:04-04-2022 om 22:30
Openingsbod € 450
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland