FA. (8)

Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water

Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water kopen? Bied vanaf 1850!
Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water kopen? Bied vanaf 1850!Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water kopen? Bied vanaf 1850!Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water kopen? Bied vanaf 1850!Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water kopen? Bied vanaf 1850!Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water kopen? Bied vanaf 1850!Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water kopen? Bied vanaf 1850!Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water kopen? Bied vanaf 1850!Eduard Alexander Hilverdink - Een namiddag op het water kopen? Bied vanaf 1850!

Geplaatst door  kunst_online
FA. (1)

Lid sinds 2017
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891)
Jaartal1868
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.4 cm x 25.3 cm (h x b)
Lijst37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Eduard Johannes Hilverdink
(Amsterdam 1846 - Amsterdam 1891)
Een namiddag op het water
Gesigneerd en gedateerd 1868 l.o.
Olieverf op paneel, 17.4 x 25.3 cm
Totale afmeting 37 x 45 cm.

aangekocht bij AAG Glerum 2010.

Eduard Alexander Hilverdink (Amsterdam, 1846 - 1891) was een Nederlandse kunstschilder.

Hilverdink woonde en werkte in Amsterdam, Hij was een leerling van zijn vader Johannes Hilverdink (1813-1902).

Hilverdink schilderde, aquarelleerde en tekende vooral stadsgezichten en landschappen. De geaquarelleerde en getekende stadsgezichten zijn meestal realistisch en nauwkeurig, met topografisch correcte voorstellingen van gebouwen en locaties. In olieverf schilderde hij soms in een wat lossere trant. Naast stads- en dorpsgezichten schilderde hij ook riviergezichten en landschappen. Hij woonde en werkte in Amsterdam. Werken van Hilverdink zijn onder andere te vinden in het Rijksmuseum Amsterdam, het Stedelijk Museum Alkmaar, het John Selbach Museum Maaseik en het Amsterdam Museum.

Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_online
FA. (1)

Lid sinds 2017
21 verkochte items
45 cm
37 cm
25.3 cm
17.4 cm
Starttijd:20-01-2022 om 19:08
Eindtijd:28-01-2022 om 22:33
Openingsbod€ 1850
ObjectlocatieOisterwijk, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa